Życzenia noworoczne

Krótkie życzenia noworoczne

Na nadchodzący Nowy Rok przyjmij ode mnie serdeczne życzenia. Zdrowia, którego potrzebuje każdy z nas. Pogody ducha, która sprawia, że codzienność jest łatwiejsza. Miłości, bo dzięki niej człowiek rozkwita. Niech Nowy Rok składa się wyłącznie ze słonecznych i pogodnych dni a problemy i troski nas omijają.

Zobacz więcej

SMS noworoczne

Nowy Rok to okazja do spełnienia swoich planów, to szansa na realizację marzeń. Życzymy więc, byś mógł wykorzystać je wszystkie. Niech każdy dzień nowego roku będzie piękny i słoneczny. Niech uśmiech i dobre samopoczucie nie opuszczają Cię nigdy. Tak samo jak osoby, które znaczą dla Ciebie wiele. Niech jest to dobry czas.

Zobacz więcej

Życzenia na nowy rok 2018

Z okazji nadchodzącego Nowego Roku życzę Ci wszystkiego co najlepsze. Niech Nowy Rok okaże się czasem realizacji planów i marzeń. Niech każdego dnia na Twojej twarzy gości uśmiech. Życzę, by otaczali Cię tylko ci, których kochasz a wszelkie problemy zostały bezpowrotnie w starym roku. Życzę, by był to czas szczęśliwy i radosny.

Zobacz więcej

Nowy rok życzenia

Na nadchodzący Nowy Rok składam Ci życzenia, by wszystko o czym marzysz miało możliwość spełnienia. Niech każdy dzień jest pełen uśmiechu i radości, niech wszystkie problemy znikną w nicości. By otaczali Cię ci, których kochasz i nie było ni chwili, w której szlochasz. Niech wszystko nam się układa, niech na każdy problem znajdzie się rada.

Zobacz więcej

SMS na nowy rok

Nowy Rok to nowe możliwości. To symboliczny początek, szansa na zmianę. Życzę Ci by był to czas, w którym omijają Cię wszystkie zmartwienia, problemy, trudności. Życzę pełnego wykorzystania każdego z 365 dni. Niech będzie to czas pełen uśmiechu, miłości, wspaniałych chwil i spotkań. Niech wszystko co złe odejdzie w niepamięć.

Zobacz więcej

Życzenia nowy rok

Każdy z nas wiąże z Nowym Rokiem nadzieje. Mamy plany, marzenia, cele. Dlatego też życzę zrealizowania wszystkich, nawet tych najskrytszych i nieprawdopodobnych. Niech Nowy Rok będzie czasem zmiany i to zmiany na lepsze. Życzę, by nie opuszczał Cię uśmiech i ludzie bliscy sercu. Bo to jest przecież najważniejsze.

Zobacz więcej

Życzenia noworoczne oficjalne

W tak wyjątkowym dniu przyjmijcie życzenia na nadchodzący Nowy Rok. Niech będzie czasem radosnym i słonecznym. Życzę, by był to rok spełnionych marzeń i zrealizowanych planów. Niech wszystko układa się po Waszej myśli a wszelkie problemy, zmartwienia i trudności zostaną w starym roku i nie wracają.

Zobacz więcej

Życzenia noworoczne SMS

Nowy Rok to nowe możliwości – życzę byś wykorzystał je w pełni. To również nowe osoby, miejsca, chwile. Życzę by wszystko co Cię podczas tego roku spotka było wyłącznie pozytywne. Niech przez kolejne 365 dni uśmiech nie schodził z Twojej twarzy a problemy, tęsknoty, smutki i zmartwienia zostały za progiem.

Zobacz więcej

Noworoczne życzenia 2018

Na nadchodzący Nowy Rok składam Ci życzenia zdrowia – gdy ono jest, możemy wszystko. Miłości, bo to ona uskrzydla i daje ciepło. Radości, bo z uśmiechem łatwiej się żyje. Życzę Ci także pieniędzy, bo choć szczęścia nie dają ułatwiają wiele rzeczy. Niech każdy dzień nowego roku będzie słoneczny i ciepły.

Zobacz więcej

Życzenia noworoczne 2018

Nowy Rok to nowe szanse, nowe możliwości. Życzę Ci więc jak najpełniejszego ich wykorzystania. Niech wszystkie zmartwienia i problemy odejdą w niepamięć a każdy kolejny dzień nowego roku był lepszy od poprzedniego. Życzę, by był to rok pełen uśmiechu, radości, zdrowia i miłości od najbliższych Ci osób.

Zobacz więcej
1 2